Серія ехолотів-картплотерів Lowrance HDS Pro була відзначена престижною нагородою Innovation Award на Discover Boating Miami International Boat Show 2023, яке проходило з 14 березня 2023 року. Ця нагорода була вручена за визначні досягнення в галузі інноваційної побутової електроніки, особливо за впровадження технології сонара реального часу ActiveTarget Imaging HD.

 

"Для нас велика честь стати переможцями премії Innovation Award", - зазначив Джеремайя Кларк, віце-президент і генеральний директор підрозділу з рибальських систем у складі Navico Group. «Нові продукти Lowrance покликані допомогти рибалкам знаходити, бачити і ловити більше риби, забезпечуючи їх повним комплектом інструментів для успішної риболовлі, високою роздільною здатністю, а також найчіткішими зображеннями риби та структури на сьогодні.»

 

Серія Lowrance HDS Pro стала ключовим елементом Ultimate Fishing System, надаючи досконале мережеве управління всім бортовим обладнанням, включаючи тролінгові двигуни, автопілоти, човнові двигуни, радари, засоби зв'язку та мілководні якорі Power. У цих ехолотах вперше представлені технології, такі як накладання зображень Scout mode з Active Target на карту та відображення глибини кругового огляду з Ghost 360 на карті.

Lowrance ActiveTarget 2, останнє оновлення сонара Lowrance ActiveTarget, відрізняється більш високою роздільною здатністю зображення руху та структури риби, що допомагає рибалкам ефективніше вибирати стратегії лову. З цим сонаром можна миттєво коригувати методику лову задля досягнення найкращих результатів. Користувачі Lowrance HDS Pro можуть підключати дві системи Active Target одночасно для роботи в різних режимах.

Технологія Lowrance Active Imaging HD надає новим продуктам Lowrance ще більшу точність, відтворюючи чіткі зображення риби та структури у режимах CHIRP, SideScan та DownScan Imaging. Використовуючи трансд'юсер Active Imaging HD, рибалки можуть використовувати режим FishReveal SideScan, розширюючи можливості визначення риби як під човном, так і з боків від неї.

 

Нагороди Innovation Awards, організовані NMMA за участю Boating Writers International (BWI), визнають виробників, які створюють інноваційні продукти для човнової галузі. Критерії включають інноваційність, користь для галузі та споживачів, практичність та економічну ефективність. Журі, що складається з експертів BWI, здійснює тестування продукції та має досвід роботи з морською продукцією.