Зміст:

Lowrance, визнаний світовий лідер у галузі рибальської електроніки з моменту свого заснування в 1957 році, сьогодні оголосив про випуск Eagle – нової моделі у своїй лінійці ехолотів та картплотерів початкового рівня. З цим удосконаленим ехолотом високої чіткості, оснащеним датчиками Bullet Skimmer, 50/200 HDI та новими датчиками TripleShot HD і SplitShot HD, технологією FishReveal, що спрощує виявлення риби серед водоростей і підводних структур, а також з підтримкою детального картографування C-MAP, включаючи Genesis Live, який дозволяє створювати індивідуальні контурні карти місцевих озер та невідомих водойм розміром у півфута в режимі реального часу, ви точно збільшите шанс на великий улов!

 

Ехолот Lowrance серії Eagle

«Lowrance Eagle додає більше чіткості у наш найпростіший у використанні ехолот, надаючи ідеальний інструмент для рибалок вихідного дня. Розроблений для того, щоб зробити рибалку більш простою та приємною, він швидко встановлюється – будь то на човні або каяку – та оснащений покращеним сонаром з автоматичним налаштуванням та докладними картами C-MAP. Компанія Лоуренс прагне надати рибалкам усіх рівнів новітні технології з єдиною метою — допомогти їм знайти і зловити більше риби, і цей новий ехолот з його справжнім орлиним баченням забезпечить це» — сказав Джеремайя Кларк, який займає позицію віце-президента та генерального менеджера Fishing Systems у компанії Navico Group.

 

Розмаїття моделей

Розроблений спеціально для риболовлі, ехолот представлений в різних моделях з дисплеями розміром 4, 5, 7 і 9 дюймів і доступний за ціною, починаючи з 119 доларів. Модель Lowrance Eagle 4X забезпечує повну гнучкість з можливістю портретної орієнтації та оснащена сонаром із справжньою прокруткою, проте не сумісна з розширеними функціями сонара або картографування.

Ехолоти Lowrance Eagle

Нові датчики TripleShot HD та SplitShot HD

У цій серії ехолотів Lowrance використовуються новітні датчики TripleShot HD і SplitShot HD, які забезпечують покращену чіткість, глибину і чутливість, забезпечуючи чудові результати під водою. Оновлена версія датчика TripleShot HD також відрізняється підвищеною ефективністю при бічному огляді, що робить його незамінним інструментом для риболовлі. Крім того, датчик TripleShot HD оснащений покращеним кронштейном і пристроєм, що знижує ризик поломок і пошкоджень. Механізм кріплення та повороту також був удосконалений для забезпечення більшої надійності та зручності у використанні.

Покращений екран IPS

Eagle пропонує новий дизайн з міцним і сучасним IPS-екраном, який забезпечує покращену роздільну здатність, чіткість і видимість навіть при використанні поляризованих сонцезахисних окулярів під прямим сонячним промінням. Крім того, нова палітра колірних налаштувань дозволяє адаптувати зображення до зміних умов.

Автоналаштування

Інтуїтивно зрозумілий сонар з автоматичним налаштуванням забезпечує риболовам оптимальні параметри з самого початку, звільняючи від необхідності постійного ручного налаштування. Удосконалений роз'єм з поворотним замком забезпечує швидку та надійну установку та зняття, що робить ехолот ідеальним компаньйоном для будь-якого виду риболовлі в будь-яких умовах.